אודות גזיבו הרצליה

מתחם הגזיבו בהרצליה מזמין אתכם לקחת הפסקה מהמולת היום יום, להתרווח וליהנות מחוויית אירוח יוצאת דופן. ב"גזיבו", הממוקם בחוף השרון בהרצליה פיתוח תמצאו מסעדה, מתחם אתגרי לפעילות ימית ומועדון גלישת גלים ושייט.

אז מה זה לחיות נכון?
בין המיקום עוצר הנשימה, לאוכל האיכותי שמוגש כל יום, בין מועדון שייט מקצועי לכל המשפחה למקום אירועים מיוחד במינו, הגזיבו ללא ספק נותן לכל אחד את האפשרות לחיות נכון.

לקום בבוקר, לעשות ספורט, לשתות שייק בריאות ולאכול ארוחת בוקר מפנקת, לצאת לשייט או לגלוש, לחזור לארוחת צהריים עסיסית, לנוח, להרגיש כמו מלך אמיתי ולצפות בשקיעה מרהיבה עם כוס שמפנייה ביד. בקיצור, לחיות נכון!

סדר יום כזה הוא לא חלום והוא לא קורה רק שאתה בחופשה מפנקת הרחק מארצנו הקטנה, הוא יכול לקרות לך כל יום ביומו אם רק תרצה והוא ממש מתחת לאף שלך.

גם בארועים של פעם בחיים ה"גזיבו" הוא ללא ספק המענה האולטימטי לארוע המושלם....

אירועים בגזיבו הינם בעלי דגש על הצד החוויתי, וכך ניתן לשלב בכל אירוע אינספור אפשרויות אטרקטיביות בתחומי הספורט הימי בהם מתמחה הגזיבו. כל הפעילויות מועברות על ידי צוות מוסמך של גולשים ושייטים מיומנים, החיים את תרבות הים משחר ילדותם ותורמים רבות לאהבה ולהנחלת הספורט הימי בקרב רבים.

החל מארוע עיסקי המשלב פעילויות ימיות לעובדים ועד לאירועים פרטיים קסומים ורומנטיים על היאכטה החדשה שלנו שיקחו אתכם לשייט תענוגות בחו"ל.